Farmasi Elmas Direktör

Bu site, Farmasi Elmas Direktör Züleyha Avcı Yanatma’ya aittir. Farmasi resmi sitesi değildir.

Hakkımda

Uzun yıllar maaşlı işlerde çalıştıktan sonra, çocuklarımın yanımda büyümesi, anne sevgisini almasını istediğim için o işimden istifa etmiştim.  Yıl 2010.

Tabi onların geleceği için evden ne yapabilirim? Onların geleceği için nasıl kazanç elde edebilir ve en iyi koşullarda hayat imkanı sunabilirim diye araştırmaya başlamıştım.

Bir parfüm almak için internetten bir siteye üye oldum. Halbuki o üye olduğum yer sadece bir parfüm satmıyor, ayrıca binlerce kadına evden yapabilecekleri bir iş imkanı sunuyormuş.

Düşüncenin gücü vardır derlerdi, ben de işte o zaman bu güce inananlardandım. Neyi düşünürseniz onu çekiyorsunuz. Benim aslında ilk bu işe başlama amacım, çocuklarımı özel okulda okutacak kadar kazansam yeter  dediğim bir işti.

İşin içine girdikçe ülkemizdeki bir çok insanın bu sektöre kıyısından köşesinden bu sektöre girdiğini gördüm. Ancak işi profesyonel yapamadıkları için çoğunluk başarısızdı.


Bir çok kişinin de önyargılarının olduğunu keşfettim.  2-3 ay gibi kısa bir sürede günde 2-3 saat çalışarak maaşlı işlerde aldığımın 2 katını almaya başladım.

Önyargılı olan insanlara baktığımda ya çevresindeki başarısız kişileri örnek almış ya da çevresinden “Bu boş işlerle uğraşma kazanılmaz” dendiğini öğrendim.

Bu çok normal, çünkü ne zaman bir girişimcilik yapmaya çalışsanız en yakınızdaki kişi size engel olmaya çalışır. “Bu boş işlerle uğraşma, sen bir yap ta görelim, komşu yapıyordu bir şey kazanmadı gibi…) Çünkü hep olumsuzu görmüşlerdir o kişiler. Başaran ve kazananları görmek önemli.

 

Zamanında benim de eşim bu işi yapmama engel olmaya çalışmıştı ama ben bu inandığım yolda yürüdüm ve sonucunda eşim kendi yaptığı işin boş iş olduğunu görüp benim kendi işinden istifa ederek benim işime katıldı.

 

2016 da İsveç kökenli bir firmadan 2016 yılında Farmasi’ye geçiş yapmıştım. Farmasi’de öyle güzel gelirler elde etmeye başladım ki, evimi, arabamı çok kısa bir süre de alarak, hayallerimi bir bir gerçekletirdim ve devam ediyorum.

Yıllarca maaşlı sektörde geçirdiğim yıllara üzüldüm. Çünkü zaman en büyük hazine ve 1 saniyesini bile parayla geriye alamıyorsunuz.

10 yıl içinde binlerce kadının hayatına dokunmak, onlara bu işi öğretmek ve hiçbir geliri olmayan insanların hayatlarının nasıl değiştiğini görmek, bu işin maddi yanında verdiği en büyük manevi kazanımdı benim için.

 

Hiç sermayem olmadan başladığım bu işimde, belki bir çok insanın hayal ettiği işi yapıyorum ve hayal edilenden yüksek kazanıyorum.

 

Sayfamda, ekibimdeki yüzlerce başarılı kadından bazılarının kazançlarını ve sizlere neler sunduğumuzu paylaştım.

 

Amacım, kadınların kendi ayakları üzerinde durmaları için bu işi onlara öğretmek. 

 

Kendi hikayelerini kendi kalemleriyle yazmalarını sağlamak. Tıpkı benim  ve ekibimdeki başaran direktörlerimin yaptığım gibi.

 

Haydi herkesi bu fırsatla tanışmaya davet ediyorum. 

Whatsapp:05459752479 ve 05459054387 den bize ulaşıp detay öğrenebilirsniz.

Formu Doldurun size hemen Dönüş Yapalım

Farmasi Üyelik Başvurusu
Hemen Yaz
Merhaba
Sorularınızı sorabilirsiniz.